Aluminyum Panel Çatı İzmir

Gerek dizaynı, gerek çok çeşitli renk kartelası İzmir Akıllı Çatı Sistemleri Persa sistemi üst düzey Patentli bir mühendislik harikası olan bir sistem olup tamamı alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilmiştir.Akıllı çatı fiyatları diğer pergola sistemlerin egöre biraz daha pahalı olmasına karşı kullanım avantajları ve dayanıklık bakımdan en iyi sistemdir.

Bu sofistike oldukça dikkat çekeni tasarımın oluşturduğu huzurlu atmosfer sayesinde eviniz için misafirlerini ,işletmeniz için müşterileriniz keyifli anlar yaşayacaklardır.

Sigara yasaklarının getirdiği kısıtlamalara uygun olarak tasarlanmış Akıllı Çatı sistemi mizle keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz. Akıllı çatı (Persa),özellikle işletmelerde çok tercih edilmektedir. İzmir Tente olarak Akıllı çatı fiyatları ve modelleri mizle hizmetinizdeyiz. İzmir Tente tasarımındaki zariflik ile ortamı samimi kılar ve keyif dolu anılar biriktirmenizi sağlar.

izmir akıllı çatı sistemleri

Aluminyum Panel Çatı Fiyatları

İzmir tente Persa çatı sistemlerinin imalatı ve montajı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz sayesinden yapılmaktadır. Bu mühendislik harikası akıllı çatı sistemlerini taahhüt ettiğimiz süre içinde teslim etmekteyiz.

Alüminyum malzemelerin oldukça dayanıklı olması ve estetik açıdan mekanlara kattığı tarz ile dört mevsim her türlü mevsim olumsuz etkisinden kolaylıkla korunmanızı sağlar. Dış mekanlar için dizayn edilmiş bulunan alanların her türlü mevsim olumsuz etkisinden korunaklı , ve verimli kullanılabilmesi adına açılır kapanır sistemleridir.

Aluminyum panel çatı fiyatları sistemin kurulacağı alanın büyüklüğüne ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir .Size bu bilgileri verebilmemiz için uzman ekibimizin projenin yapılacağı mekana gelmesi ve ölçülendirme yapması ve sizin talep edeceğiniz ek özellikleri bilmnesi gereklidir.

Akıllı Panel Çatı Fiyatları

İzmir akıllı çatı sistemi güçlü kolon yapısı ve oldukça dayanıklı olması ile olumsuz sert rüzgarlara, mevsim yağışlarını karşı korunaklıdır. RAL Color – renk kartelası ile mekanınıza ve doğaya uygun renklerde imal edilebilir.Aluminyum panel çatı fiyatları için bizi arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fransız Somfy motoru ile ve buna entegre edilen uzaktan kumandası ile çatı panellerini kademeli bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. En önemlisi evinizdeki misafirlerinizi ve işletmenizdeki müşterilerinizi güneşin zararlı etkilerinden korumuş olursunuz.

Bir telefonunuz ile projenin yapılacağı mekana gelen deneyimli ekibimizin yapacağı keşifler en ihtiyacınızı karşılayacak ve en hesaplı sistem hakkında size doğru yönlendirme ve bilgi aktarırız.

Akıllı Panel Çatı İzmir

  • Sistem panelleri ebatları 280x32x2 eloksal alüminyum
  • Estetik görünüme sahip su oluklu alüminyum
  • Sistem RAL renklerine boyanabilir. Ahşap görünümlü boya kaplama yapılabilmektedir.
  • Sistem bağlantıları galvanizli olup elektro statik fırın boya ile boyanmaktadır.
  • 100x100x3 ebatlarında eloksal alüminyum profilleri
  • Paslanmaz Inox bağlantı saç vida ve pimler
  • 50 cm kar yüküne dayanım
  • Birleşim ve kapanma noktalarında dayanıklı silikon contalar
  • 120 km hızla esen rüzgara dayanım

Akıllı Panel Çatı Sistemleri

Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

Otomatik Panel Çatı

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile otomatik panel çatı projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen pergola sistemleri.

Akıllı Çatı Fiyatları

Akıllı çatı fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Akıllı Çatı İzmir

Otomatik tente ve pergola sistemleri de imal eden firmamızın pergola ve otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Akıllı Panel Çatı

Akıllı Panel Çatı Zengin renk ve desen çeşidine sahiptir. Ahşap görünümlü olabilir.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm akıllı panel çatı modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Akıllı Çatı Uygulama Alanları

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları