dikey store fiyatları izmirDikey Store Fiyatları

Tente hangi konumda olursa olsun 50cm – 250 cm arasında dikey olarak yere doğru açılabilen bir sistemdir Dikey stor fiyatları aynı amaca yönelik olan bir çok uygulamaya nazaran daha ekonomik ve uzun ömürlüdür..Dikey Store Tenteler güneşin konumuna göre ayarlanabilen tentelerdir. İzmir dikey store uygulamalarının özellikle kafe ve açık hava işletmelerinde sıkça karşımıza çıkan bir store sistemidir.

Kolayca açılıp kapanabilen dikey store tente sistemleri bir rulo üzerine sarılı halde oldukça özel kumaşlardan imal edilmektedir.Ofislerde, evlerde , teraslarda drek gelen güneş ışınlarının verdiği rahatsızlığa engel olup sizi ve sizin için kıymetli eşyalarınızı korumaktadır. Dikey store fiyatları hakkında bilgi ve teklif alabilmek için ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dikey store uygulamasının yapılacağı mekanın incelenip ölçülerin alınmasından hemen sonra size sağlıklı bir dikey store fiyatı teklifi sunmaktayız. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.İthal akrilik kumaşlardan imal edilmektedirler.Uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı store tenteler gölgelendirme sistemlerimiz arasında en çok tercih edilen ekonomik bir seçeneklerden biridir.

Dikey store fiyatları için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. İzmir dikey store imalatçısı olarak İzmir ve çevresindeki ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Dikey store sistemleri evlerimizdeki izmir panjur sistemleri benzeri bir şekilde dikey olarak açılıp kapanabilir.