Oval Pergola Fiyatları

Oval Pergola hepsi özel tasarım olan olan bir sistemdir. Çok konforlu olmasının yanısıra estetiklik de sağlamaktadır. Oval pergola kişinin dekorasyon zevkine uygun ince detaylara sahip olması özelliği diğer sistemlere nazaran öne çıkmaktadır. Radyan pergola yada radüslü pergola olarak da isim verilir.Firmamız oval pergola fiyatları konusunda size detaylı bilgi vermeden önce sizi uygulamanın yapılacağı yerde ziyaret edip keşif yapmakta sonra size en avantaklı oval pergola fiyatları nı sunmaktadır

Oval şeklindeki eğiminden ötürü bu adı almış bir otomatik pergola sistemidir.Motorlu pergola tasarımlarımızda esas ilkemiz kullanacak kişinin istek ve hayallerine göre tasarımımızı şekilllendirmektir.Yapıldığı yerlerde kaliteli bir şıklıkla görünümde estetiklik sağlayan bu pergola modelleri çok sık tercih edilen sistemlerimizdendir.

İthal akrilik kumaşımız sayesinde bu sistemimizin hem bakımı ve hem temizliği kolaydır.Oldukça da dayanıklıdır.Bu gölgelendirme sistemimiz çok müşterimizin tercih edip memnun kaldığı ekonomik alternatiflerimizdendir.Oval pergola fiyatları için iletişim sayfamızdaki numaralardan lütfen bizimle iletişime geçip müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyebilirsiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevresindeki ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir pergola fiyat

Radyan Pergola Sistemleri

Yüzden fazla oval pergola İzmir ili ve ilçelerinde başarıyla projelendirip uygulamış olan firmamız, teslim ettiği tüm işlerin aynı zamanda bakım ve servis işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Her mekanın mimari özellikleri ve zemin özellikleri birbirinden farklı olduğu için radüslü pergola projesi aşamasından itibaren son derece titizlikle ve profesyonelce ele alınarak yapılmalıdır.

Kafeterya , Restoran , pastahane ve turistik tesisler gibi mekanlaın görünümlerini estetiklik ve şıklı gibi değerler kazandırması nedeniyle ile oval pergola sistemlerini tercih edenlerin sayısı giderek artmaktadır.

İzmir Radüslü Pergola

Radyan pergola ismiyle de anılmakta olan oval pergola sistemi birçok opsiyona sahiptir. Kişinin arzusuna veya yapılacağı yerin özelliklerine uygun olarak tek ya da çift taraflı olarak uygulanabilmektedir. Bu çift taraflı uygulanabileceği anlamına gelir.Tam otomatik olması istenirse çeşitli sensör ve aksesuarlar eklenerek imal edilebilir.

Uzaktan kumandası sayesinde Avrupa dan ithal motor ve elektronik aksamları saate göre yada rüzgar şiddetine göre kendiliğinden otomatik olarak açılır kapanır tente  pergola halinde kullanılabilir. Motorlu pergola olarak sıklıkla bu opsiyonel sensörler ile talep edilmektedir.Oval pergola fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

Oval Pergola Sistemlerimizin Özellikleri

 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • İthal Motor
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • rostatik Kaliteli Toz Boya
 • Sessiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.

İzmir Motorlu Pergola

İzmir oval pergola ; Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir. T

entenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız..

İzmir Oval Pergola

Dünyanın önde gelen marka ve ürünlerini kullanarak izmir otomatik pergole projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen pergola sistemleri.

Oval Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada otomatik pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik pergola fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Otomatik Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm motorlu pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Radüslü Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir oaval pergola fiyatları