Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente son derece dekoratif ve gösterişli bir gölgelendirme – güneşlik sistemi olup aynı zamanda dikkat çekiciliği sayesinde butik dükkanlar ve mağazalar tarafından oldukça ilgi görmeye devam etmektedir.Karpuz tente fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir karpuz tente imalatı yapmakta olan firmamız hayallinizdeki görünümü en ekonomik şartlarla size sunmaktadır.Şirin ve Otantik görünümünün verdiği estetiğin yanısıra ve kumaşın ön tarafına yapılan baskı ile herkesin dikkatini çekecek şık bir tabela olarak da yararlanılabilir bir uygulamadır. Karpuz tente fiyatları bir çok tente sistemine göre daha ekonomiktir.

Balon tente modelleri karpuz tente modellerinden farklı bir şekilde imal edilmektedir. Bu fark balon tentenin karpuz tenteye göre daha yuvarlak ve daha şişkin görünüme sahip olup daha küçük vitrin , pencere gibi kısımlara tek başına yada bir kaç tane olmak üzere yan yana uygulanmasıyla oluşmaktadır.

Karpuz tenteler balon tentelerden daha uzun ve elips yapıdadırlar. İzmir Balon tente modelleri de aynı karpuz tente modelleri gibi estetik ve göz alıcı şıklıktadır. Bundan başka eski mimari yapılara değişik bir çekicilik ve atmosfer katarlar. İzmir balon tente uygulamalarının çok kullanıldığı bir bölgedir. Gölge ararken hem de şıklık olsun diyenler için ideal uygulamalardır.

balon tente karpuz tente izmir

İzmir Karpuz Tente İmalatı

Firmamız sektöründe uzun yılların verdiği deneyimle ve uzman ekibi branda, güneşlik, ve gölgelendirme sistemleri, pergola ve tente sistemleri sektöründe en önde gelen firmalardan biridir.

Avrupa standartlarında ve asla taviz vermediğimiz kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli branda tente ve pergola sistemlerini manuel veya otomatik opsiyonlarla ve en ekonomik şekilde sunmaktayız

İzmir karpuz tente uygulamaları sistemin uygulanacağı yerin ebatlarına yapı özelliklerine bağlı olarak özenle projelendirip, kendi imalathanemiz de imal edilmektedir.

Mağaza Tentesi Uygulamaları

İzmir balon tente imalatı yapmakta olan deneyimli firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, uygulamanın yapılacağı yer için en uygun balon tente modeline karar verme süresince sizi doğru yönlendirerek yardımcı olmaktayız .

Mağazalar , dükkan vitrini , cafe ve restoranlar gibi işletmelerden başka ev pencerelerinde , balkon tentesi  ve teras tentesioalarkta da bu tente sistemi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir karpuz tente fiyatı teklifi sunmadan önce montaj işlemi sırasında karşılaşılan yapısal sorunları öncesinde tespit edebilmek ve gereken ve en yeterli malzeme seçimi amacıyla ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Karpuz Tente Avantajları

Kolay Kullanım, kolayca açıp kapatabilme , Elektrostatik Toz Boyalı Dayanıklı Alüminyum Profilleri ve Sattler Marka İthal Su Geçirmez Kumaşları ile karpuz tente siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak modern görünümlü son derece şık ve dikkat çekici bir üründür.

Bu konsept daha çok mağaza ve iş yerlerinde çok tercih edilen bir üründür. Karpuz tente fiyatları yada balon tente fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

İzmir Bombeli Tente

Bombeli tente modelleri şişkin görünümlü ve yarım elips şeklinde bir yapıya sahip olduğundan mağaza vitrinleri üstü ,pencere üstleri, kapı girişleri , ve evlerde uygulanmaktadır. Güneşin zararlı etkilerini engeller, sizi yağmur gibi iklimsel kötü etkilerden korur. Son derece estetik ve dekoratif dizaynı ile mekanları ve de vitrinleri çok cazip bir görünüme kavuşturur. Bombeli tente fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Tente

En kaliteli ürün ve malzemeler ile üretim yapılarak otomatik tente projeleri ve motorlu pergola uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Karpuz Tente Fiyatları İzmir

Karpuz tente fiyatları İzmir; projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bombeli Tente Fiyatları

Bombeli tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan Sattler ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Balon Tente Sistemleri

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları