İzmir Pergola Fiyatları

İzmir de cafelerde restoranlarda ve teraslarınızda her türlü olumsuz mevsim koşulundan koruyan Otomatik pergola ve Motorlu pergola sistemleri dış mekanlarda kullanılmaktadır. İzmir pergola fiyatları sistemin kurulacağı m2 cinsinden alan büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Kullanılan kumaşın özellikleri sayesinde yazın sıcaktan, kışın olumsuz hava koşullarından korumaktadır. İzmir pergola dış mekana uygun iklimi yüzünden pergola kullanıcılarının en yoğun olduğu şehirlerin başından gelir. İzmir pergola fiyatları hakkında bilgi ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz.

Motorlu aksamı sayesinde uzaktan kumanda sistemi ile entegre şekilde dakikalar içinde tentenin tüm kumaşını kendi içinde sararak, keyfinizi bölmenize gerek kalmadan güzel bir ortam sağlar. Bu şekilde mekanınızı yazın bunaltıcı sıcak havalarından ve kışın rüzgarda yağmur ve soğuktan korunmak amaçlı kullanabilirsiniz.

izmir pergola fiyatları

İzmir Otomatik Tente Fiyatları

İzmir de kafe ,restoran gibi dış mekanlarda Otomatik tente , otomatik pergola yada raylı tente dört mevsim rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlayan sistemlerdir. Raylı tente özel ve kaliteli kumaşı sayesinde sizleri yazın güneşin zararlı etkilerinden , kışın yağmur,rüzgar ve soğuk gibi olumsuz hava şartlarından korumak amaçlı dizayn edilmiştir.

Açık hava keyfi yaşamak için yapmanız gereken tek şey uzaktan kumanda sistemi sayesinde otomatik tente sisteminizi çok kısa bir süre içinde çalıştırmak . Böylece kışın bulunduğunuz ortamın keyfini sürerek kış mevsiminde rüzgar ,yağmur ve soğuktan yaz mevsiminde ise sıcakğın kötü etkilerinden koruyabilir her mevsimin güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Teras sahibi olanlar bir işletmesi olanlar yazlığı olup bahçelerinde kaliteli konfor arayan tüm müşterilerimiz için Otomatik tente veya otomatik pergola sistemleri hem uzun ömürlü hem de ekonomik alternatiflerdir.İmalatını kendimizin yaptığı motorlu tentemizin kumaşı ithal akriliktir.İzmir motorlu pergola bakımı ve temizliği çok kolay olduğundan ömürleri de diğer tente sistemlerinden daha uzun olmaktadır.Bu nedenle çok sık tercih edilen uygun fiyatlı bir seçenektir.

İzmir Motorlu Pergola Fiyatları

Motorlu pergola ya da diğer ismiyle Otomatik pergola Sistemleri İzmir ve çevresindeki ilçelerde ki turistik restoran cafe ve benzeri mekanlarda çok tercih edilen bir uygulamadır. Rüzgara ve yağmura karşı sağlam ve dayanıklılığı açısından normal çatı uygulamalarıyla yarışır motorlu pergolalar işletmelerin müşterilerini her türlü iklim koşuluna karşı korunaklı bir ortam sağlamaları, yüksek kalitede hizmet ve konfor sunabilmeleri için en ideal sistemlerdendir.

İzmir motorlu pergola sistemleri ; kolaylıkla açılan ve yine kolaylıkla kapatılabilen mekanizmaya sahip olduğu için ray üzerinde hareket eden bir sistemdir. Aydınlatmalı opsiyonu ile geceleyin kullanılabilir, opsiyonel parça ve sensörler de tercih edilirse belirtilen iklim özelliklerinde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Motorlu pergola fiyatlarında size en uygun ödeme koşullarını sunmaktayız.

30 Seneden fazla bir süredir İzmir otomatik tente sistemlerinin imalatını yapmaktayız. Kendi imal ettiğimiz sistemlerin satış, proje ve teknik servis hizmetlerini de kendi bünyemizde vemeye devam etmekteyiz.

Otomatik Pergola Sistemleri

 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • Sessiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • İthal Motor
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi

İzmir Otomatik Pergola Uygulamaları

İzmir otomatik pergola ; Konut, yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir. Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

İzmir tente olarak Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Otomatik Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

İzmir Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada otomatik pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

İzmir Otomatik Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir pergola motorlu