Şeffaf Store Fiyatları

İzmir Tente’nin asıl uzmanlık alanı Şeffaf Branda ve şeffaf store dur. Firmamız kendi bünyesinde ve imalathanesinde İzmir şeffaf store uygulamalarını ve imalatını uzun zamandır gerçekleştirmeye devam etmektedir.. Kafe, restorant gibi dış mekanlarda kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmur gibi mevsimsel etkilere karşı korunmak amacıyla tasarlanmıştır. Motorlu veya motorsuz düzenekli opsiyonlarıyla şeffaf brandalarla birarada kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Son yıllarda giderek yaygınlaşan bu uygulamamız yapılan birtakım kanuni düzenlemeler uyarınca mekan sahiplerini çok cezbeden bir uygulamaya dönüşmüştür.Kullanımı yaygınlaştıkça talebi de artan uygulamamız ve şıklığıyla da gözalıcı bir dış mekan uygulamasıdır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Oldukça hafif olan kumaşının temizliği kolay ömrü uzun ve dayanıklıdır.Kolayca açılır kapanabilir. Şeffaf store fiyatları için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevresindeki ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir şeffaf store

Şeffaf Store Fiyatları

Son yıllarda çıkan resmi düzenlemeler ile kafe restoran ve benzeri işletme mekanlarının sahipleri resmi düzenlemelere uygun olacak şekilde işletmelerinin sabit olan dış kısımlarını şeffaf store ve şeffaf brandalar ile değiştirmişlerdir. Bu şekilde bir kullanımla işletmelerinin dış kısımlarını mevsim değişkenlerine göre 3 kenarını kolayca açıp kapayabildikleri bu sistem ile değiştirmiş olmuşlardır. İzmir şeffaf store fiyatları izmir ve detayları bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Burdaki asıl kolaylık sisteminm hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır.İşletmelerini hem kapalı bir şekilde kullanabilirler hem de 3 tarafı açık bir mekana dönüştürebilirler.Hızlı ve pratik bir şekilde özellikle soğuk ve rüzgarlı havalarda içerideki ısıyı koruyabilmek ve rüzgarın etkisini kesebilmek için en pratik ve en ekonomik yöntemdir.

Şeffaf Branda Uygulama Alanları

İzmir Şeffaf branda veya store esnek bir pvc den üretilmesine karşın oldukça dayanıklıdır. İstenilen her türlü yere kısa sürede uygulanabilir. Kullanılacak mekanın özelliklerine veya dekoratif zevkinize göre Renkli şekilli pvc branda kullanarak hoş ve şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Renkli pvclerde kolayca imal edilip kolayca montajı yapılabilen sistemlerdir. İsteğe göre pencere görüntüsünde de imal edilebilir.Bu sayede şirin ve özgün görünüm elde edilebilir. İzmir branda sitemizde de bir çok model bulabilirsiniz

Şeffaf branda için kullanmakta olduğumuz kumaş ve aparatlar İzmir şeffaf store sisteminizin daha uzun ömürlü ve dayanıklı olması için özel olarak tasarlanmıştır.Kullanımda kolaylık sağlayacak şekilde dizayn edilmiş ithal ürünlerdir.

Şeffaf Store Sistemleri Özellikleri

  • Rüzgara Ve Soğuğa Karşı Koruma
  • Kolay Silinme
  • Hafiflik
  • Yüksek Dayanımlı PVC Branda
  • Isıya Dayanıklılık
  • Kolay Kullanım
  • Geniş Renk Seçeneği
  • Yağmura Karşı Koruma

Şeffaf Branda Sistemleri

Montajı biten İzmir şeffaf branda sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.

Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir. Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.

Size de şeffaf branda yada şeffaf store  sistemi ile tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

Şeffaf Store Fiyatları İzmir

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf store fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik pergola sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Branda Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için pvc branda kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm şeffaf store modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Kafe , büfe, pastane , bar ve restoranlar gibi iş yerlerinin ve  terasını yada balkonu küçük bir seraya çevirmek isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır.

tente kumaşları