Win Tente Fiyatları

İzmir gölgelik ve tente sistemleri imalatı yapan firmamız win tente modelleri ve win tente fiyatları konusunda size en geniş olanakları sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Win tente yada diğer bir söyleyişle vin tente , İngilizce window ve tent kelimelerinin birarada kullanılmasıyla ortaya çıkan bir isimdir .Buradan da anlaşılabileceği gibi bu sistem pencere ve balkonlar için son zamanlarda ortaya çıkmış bir gölgelik sistemidir. Kullanımı son derece kolay olan bu İzmir win tente sistemleri imalatı firmamızın kendi tesislerinde yapılmaktadır. Kısa zamanda kolayca yapılabilen montajı ve fiyatının uygunluğu bu sistemi tercih edilen sistemlerimiz arasında üst sıraya taşımıştır.

Win tent 0 -180° ye kadar bir aralıkta açılıp kapanma hareketi yeteneğine sahiptir.Sistemin mekanizması kademeli olarak bu açı değerleri arasında istenilen her aralıkta kullanılabilir.Bu şekilde kullanımıyla istenildiğinde aydınlık ,istenildiğinde gölgelendirme sağlanabilir . İmalatını ithal aksam ve ithal kumaş dan yaptığımız win tente zengin renkve desen kartelası ile her mevsimin keyfini çıkarmak için estetik görünüm de sağlayan bir seçenektir.

Winte Tente İzmir

Mekanizmaları basit olmasına karşın oldukça dayanıklı sistemlerdir.Bu sistemler diğer sistemlere göre ekonomik gölgelik ve güneşlik sistemleridir. İzmir winte imalatında yıllardır başarıyla hizmet veren firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile size en kısa zamanda win tente fiyatları hakkında en uygun teklifi sunar.

izmir win tente fiyatları

İzmir Win Tente İmalatı

Firmamız 20 yıllık deneyimli uzman kadrosu ile pergola, branda sistemleri ve tente sistemleri sektörünün önde gelenlerindendir. Kalitemizden ve üstün hizmet standartlarımızdan ödün vermeksizin müşterilerimize en güzel ve en kaliteli pergola ve tente branda sistemlerini sektördeki en ekonomik fiyatlar ve esnek ödeme kolaylıkları ile sizlere sunmaktayız.

İzmir Win tente uygulamalarının imalatı kendi imalathanemizde gerçekleştirilmektedir. Sistemin uygulanacağı alanların ölçülerine ve yapı özellikleri dikkate alınarak, büyük bir özenle projelendirilmektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

İzmir tente olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak, sizin için en ideal win tente tipini ve modelini seçme aşamasında sizi doğru yönlendirerek yardımcı olmaktayız . Bu tente sistemleri restoran mağaza ve kafe gibi işletmelerden başka ,ev pencerelerinde , ev balkon ve teraslarında da kolayca kullanılabilmektedir.

Size sağlıklı bir win tente fiyatı teklifi sunabilmek için montaj işlemi esnasında ortaya çıkabilecek yapısal sorunları önceden tespit etmek ve gereken malzeme seçimini doğru yapabilmek amacı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.

Vin Tente Özellikleri

Vintent yada vin tente sistemi kolay Kullanım, Kolayca Açıp Kapatabilme , Elektrostatik Toz Boyalı Dayanıklı Alüminyum Profileri ve Sattler Marka İthal Su Geçirmez Kumaşları ile vin tente siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak modern görünümlü son derece şık bir üründür. Konsept mağaza ve iş yerilerin de son zamanlarda oldukça popüler bir üründür. Aynı zamanda pencere tentesi ve balkon tentesi olarak kullanılmaktadır.

Win Tente Uygulamaları

Win tente son derece estetik ve şık duran bir üründür. Oldukça sade olması onu güzel kılandır. Estetik görünüm, kullanımda pratiklik ve fonksiyonel oluşu bu özellikleri birleştiren bu güneşlik sistemi ,bulunduğu mekana şık ve dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır.

Win tente kapalı konuma getirildiğinde az yer kaplar ve mekanın görüntüsünü sade bir şekilde güzelleştirir .Duvara monte edilme zorunluluğundan ötürü kasetli tente ve ayaklı tente sistemlerinde olduğu gibi açık alanlarda kullanılamaz.

  • Kompakt şık tasarım dekoratif bir üründür
  • Uzun ömürlü ve pratiktir.
  • Yay sistemi ile rüzgara karşı mukavemet gösterir.
  • Dilerseniz uzaktan kumandalı motor ile otomatik olarak alçılır kapanır
  • Kademeli olarak ayarlanabilir ve eğim verilebilir. (0-180 derece )
  • Sattler Marka İthal Kumaş ,Geniş Renk ve desen seçenekleri
  • Güneş sensörü ve rüzgar ve kullanılarak kendinden açılıp kapanabilir.
  • Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır
  • Alüminyum döküm parçalar ve profiller ile dayanaklı ve güçlüdür.

Otomatik Tente

En kaliteli ürün ve malzemeler ile üretim yapılarak otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Win Tente Fiyatları İzmir

Win tente fiyatları İzmir; projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Vin Tente Sistemleri

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları