Motorlu Pergola Fiyatları İzmir

Motorlu pergola ve otomatik pergola sistemleri İzmir ilinde turistik tesis, teras ve bahçeleriniz ,restoran, kafenizde mevsimlerin olumsuz hava koşullarına karşı dış mekanlar için dizayn edilmiş sistemlerdir.Motorlu pergola fiyatları hakkında en iyi ödeme koşulları ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Özel kumaşı sayesinde İzmir motorlu pergola sizleri yaz mevsiminin sıcağından , kış mevsiminin soğuğundan korumaktadır.

Sessiz çalışan ve uzun ömürlü motorlu aksamıyla uzaktan kumanda ile entegre edilmiş sistemi sayesinde kısa bir süre içinde bünyesinde yer alan kumaşı kendi içersinde sararak, dış mekandak mevsimden bağımsız açık hava keyfinizi kesintisiz bie şekilde devam etmenizi sağlar. Bu sayede mekanınızı yazın bulantıcı hava koşullarından , kışın ise rüzgarın soğuğun ve yağmurun etkilerinden korunmuş olursunuz.

izmir motorlu pergola

Motorlu Pergole Fiyatları

İthal akrilik kumaş ve ithal malzemelerden üretilmekte olan motorlu tente sistemlerini bünyemizde imal etmekteyiz.Motorlu pergole İzmir ürünleri son derece kolay bakıma sahip olan temizliği basit ömrü uzun kaliteli ve dayanıklıdır.Bu özellikleri ile uzun yıllar size hizmet eder.

İzmir motorlu pergole sistemlerinin imalatını firmamız 30 yıldan bu yana gerçekleştiren firmamız satış, proje ve teknik servis olarak size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Açık hava keyfi yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey entegre edilmiş uzaktan kumanda sisteminini devreye sokarak otomatik tente sisteminizi kısa biri süre içersinde çalıştırmak . Böylece kışın mekanınızı yağmur ve soğuk gibi olumsuz hava koşullarından yazın ise sıcaklığın verdiği bunalmadan koruyabilir mevsimleri doyasıya yaşayabilirsiniz.

İzmir Motorlu Pergola Sistemleri

İzmir motorlu pergola sistemleri ; kolayca açılıbilen ve yine aynı kolaylıkla kapanabilen mekanizması ile ray üzerinde hareket eden bir sistemdir. Aydınlatmalı sistem tercih edilerek gecele de kullanılabilir. Parça ve sensör opsiyonlarından tercih edeceklerinizle ile belirlediğiniz iklim koşullarında otomatik olarak açılıp kapanabilir.

Motorlu pergola diğer bilinen adıyla İzmir Otomatik pergola sistemleri İzmirde veçevresindeki ilçelerde ki turistik mekanlarda ve buna benzer mekanlarda oldukça çok tercih edilmektedir. Rüzgara ve yağmura olan direnci ve dayanıklılığı o kadar yüksektir ki bu özellikleriyle normal çatı uygulamalarına denk gelmektedirler. Motorlu pergolalar işletmelerin müşterilerine iklim koşullarından bağımsız yüksek kalitede konfor sunmaları için ideal bir uygulamadır.

Motorlu Tente Özellikleri

 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Sessiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • thal Motor
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • İstenirse otomatik panjur ya da otomatik kepenk monte edlebilir

İzmir Motorlu Pergola Uygulamaları

İzmir motorlu pergola ; Konut, yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz motorlu pergole sistemi bizim için çok özeldir.

Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir. Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.

Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Motorlu Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Motorlu Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada motorlu pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Kumandalı Tente Fiyatları

Kumandalı tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır. Size en iyi teklifi ve ödeme koşullarını sunma gayreti içindeyiz.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı Somfy , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

İzmir Otomatik Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir motorlu pergole