Kasetli Tente Fiyatları İzmir

Kasetli tente, modern ve estetik bir görünüm kazandıran bir tente sistemidir.Sistem kapalı konumdayken kumaşı ve ve tüm tente sistemini kötü hava şartlarından (dört mevsim) tam olarak koruması kendini muhafaza edebilecek bir sistem olmasından kaynaklanmaktadır.Kasetli tente fiyatları konusunda iddalıyız….

Dayanıklı olmasından ötürü uzun ömürlü bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Temizliğinin ve bakımının kolay olması da bunda etkendir.Kasetli Tente İthal akrilik kumaştan imal edilmiş olup ekonomik olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Kasetli tente fiyatları nı öğrenmek istiyorsanız iletişim sayfamızda yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevredeki ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir kasetli tente

Kasetli Tente İzmir

Kasetli tenteler mafsallı tente sistemlerinin kullanılabildiği her türlü mekanda kullanılabilir. Kaset sistemi vasıtasıyla kumaş iç tarafta toplanır.Bu sayede kumaş sistem kapalı konumdayken iklim ve çevre şartlarının zorlayıcı etkileriyle aşınıp kirlenmez. Mimari açıdan modern ve temiz bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız sistem kapalı konumdayken estetik görünen bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Bu tente sisteminin öndeki profilinde , gizli bir kaset sistemi bulunmaktadır. Kasetli tente modelleri kullanım açısından oldukça pratiktir.Tentenin kumaşı bu kaset sistemi; açılması ve kapanması esnasında aynı zamanda kumaşın üzerinde biriken çarçöp ve pislikleri sıyırarak tentenin daha temiz saklanabilmesine olanak verir.Bu sayede hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde rahatlıkla kullanılabilir.

Kasetli tente fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Kasetli Tente Nerelere Uygulanır?

Kasetli tente sistemi diğer bütün tente sistemlerinden daha modern bir görünüme sahiptir.Bütün avantaj sağlayan üstün özelliklerinden dolayı Kasetli tente fiyatları mafsallı tente fiyatları ndan biraz daha pahalıdır.Ancak kullanım kolaylığındaki rahatlık ve temizlik ve bakım kolaylığı göz önünde bulundurulduğunda daha avantajlıdır.

Uygulanacağı yerin boyutlarına uygun olarak ve zevkinize ve talebinize göre geniş renk paleti seçeneğiyle imal edilmektedir. Balkon tentesi, teras tentesi yada mağaza tentesi olarak kullanılmaktadır. Vitrin üstü tentesi olarak mağaza ve dükkanlarınıza değer katar. Balkon tentesi olarak ve teras tentesi olarak size uzun yıllar hizmet eder

Tente kumaşları olarak Avrupa dan ithaldirler. Akrilik tip kumaşlar olup , desen ve renk yelpazesi oldukça geniştir. Güneş ışığında bulunan zararlı UV ışınlarına karşı maksimum korur , ve yaz mevsiminin yakıcı ve eskitici etkilerini engellemeye yardımcı olur.

Kasetli Tente Sistemlerimizin Özellikleri

 • Elektrostatik Toz Boyalı
 • Somfy Marka Tüp Motoru
 • 150 cm ile 350 cm Arası İleri Doğru Açılabilme
 • Metal Aksamlar Paslanmaz İnox Boya
 • Eğimi 45 Derece’ye Kadar Ayarlanabilir
 • Rüzgar Sensörü
 • Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan Kumanda
 • Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan Kumanda
 • Sattler Marka Avrupadan İthal Akrilik Kumaş
 • Pislikleri Engelleye Yarayan Süpürgelik
 • Galvanizli BorularSistemi
 • Dayanıklı Alüminyum Profiller
 • Güler yüzlü servis

İzmir Kasetli Tente Sistemleri

Montajı biten kasetli tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size kasetli tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Kasetli Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için Tente kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm kasetli tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Mağaza tentesi, dükkan tentesi yada balkon tentesi olarak kullanılan katlanır fransız tente sistemleri aynı zamanda turistik butik iş yerlerinin gözdesidir.

tente kumaşları