Otomatik Tente Fiyatları İzmir

Kafenizde; restoranınızda ve dış mekanınızda yazın ve kışın tüm mevsimlerde rahatlıkla kolay kullanım sağlayan otomatik tente veya otomatik pergola,
özel kumaşlardan yapılmaktadır. Bu kumaşların görevi ise siz değerli müşterilimizi yazın güneşin yakıcı etkisinden korumaya yönelik katkı sağlamaktır.

Açık hava keyfi mi yapmak istiyorsunuz ? Bunun için yapmanız gereken tek şey uzaktan kumandanıza dokunmaktır. Bu şekilde otomatik tente sisteminiz birkaç saniyede çalışır hale gelir. Kışın mekanınızda herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden sadece keyfini çıkarabilirsiniz. Yaz mevsiminde sıcaktan sizi koruyacak olan sistemimizin konforunda mevsimin güzelliklerini yaşayabilirsiniz.Otomatik tente fiyatları hakkında detaylı bili için bizi arayınız.

Evlerinde terası olan teras sahipleri, işletmesi olan işletme sahipleri ve yazlıkları olanlar bahçelerinden konforlarından taviz vermek istemeyen tüm müşterilerimiz otomatik tente modellerimizden birini veya otomatik pergola sistemi modellerimizden birini tercih etmelidirler.

otomatik tente fiyatları İzmir

İzmir Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları uygulamanın yapılacağı mekanın büyuklüğüne ve kullanılacak malezemelerin çeşitliliğine göre değişkenlik gösterir. Ücretsiz keşif ile gelipsize en iyi otomatik tente fiyatı sunacağımızdanemin olabilirsiniz. Sevdiklerinizi ve misafirleriniz konfordan ödün vermeden ağırlamak istiyorsanız güneşin zararlı etkilerine karşı kullabileceğiniz izmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile bu isteklerinize kolayca kavuşabilirsiniz.

Evlerimiz dışından dilerseniz işyeriniz , mağazanız ya da sahip olduğunuz turistik işletmeniz için de idealdir. Bununla birlikte evlerde de balkonlarda balkon tentesi
ya da terasınız için teras tentesi olarak da sıcak yaz aylarında oldukça tercih edilen bir üründür.

Tenteniz ; ithal motolu aksamı sayesinde uzaktan kumandası ile hemen hızlı bir şekilde güvenli olarka açılıp kapanabilmektedir.İmal ettiğimiz motorlu tente ithal akrilik kumaştan ve İzmir otomatik tente bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü sistemlerimizden olup, çok sık tercih edilen ekonomik bir seçimdir.

Otomatik Tente İzmir

Kendinden yada motor sayesinde açııp kapanabilen tente çeşitlerinin yanı sıra balkon , teras yadaişletmenize motorlu pergole sistemide kurmaktayız.Motorlu pergola İzmir diğer bir deyişler otomatik pergola sistemleri çevredeki turistik ilçelerde, tatil beldelerinden ve benzeri mekanlarda çok tercih edilen uygulamalarımızdan biridir.

Şüphesiz bu kadarçok tercih edilme nedenlerindne biri rüzgara ve yağmura olan dayanıklılığıdır.Otomatik tente fiyatları İzmir ili veçevresinde yerinde yapılan keşiften sonra tüm metrajlar hesaplanarak size sunulmaktadır.

Bu özelliği de nerdeyse normal çatı uygulamalarında karşılık gelen motorlu pergolalar bu bölgelerdeki işletmelerin müşterilerinin memnuniyeti ve konforundan ödün vermeden ve iklim şartlarından  etkilenmemeleri adına en öne çıkan uygulamadır.

İzmir Motorlu pergola sistemleri ; açılıp kapanması son derece kolay olan bu sayede ray üzerinde hareket edebilen bir sistemdir.

Motorlu Tente Sistemlerimizin Özellikleri

 • İthal Motorludur
 • Avrupadan İthal Elektronik Malzemeler  kullanılmaktadır
 • Led Aydınlatma Opsiyonel olarak uygulanabilir
 • Profiller Alüminyum Enjeksiyon
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 •  Otomatik TentelerBüyük Mekanlar Uygundur
 • Açılıp Kapanabilir Tente
 • Bütün Metal Aksamları Elektro Statik Boyadır
 • Bütün Bağlantılar Galvanizli
 • Opsiyonel  Rüzgar sensörü
 • Opsiyonel Yağmur Sensörü
 • Ses Yalıtım Sistemi Vardır
 • Uzaktan kumanda kumanda edilebilir
 • Elektrostatik Toz Boya ile zengin renk kartelası

Otomatik Tente Uygulamaları

30 yılı aşkın süredir sektörünün Otomatik tente İzmir sistemlerinin imalatı alanından öncülük etmiş firmamız satış proje ve teknik servis hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Otomatik Tente İzmir

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Pergola Modelleri

Otomatik pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Teras Otomatik Tente

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir pergola motorlu