Kendinden Ayaklı Tente Fiyatları

Kendinden ayaklı tente ya da çift taraflı tente olarak da isimlendirilen T modül tente, bir gölgelendirme sistemi modelidir , Ayaklı tente her iki tarafa istenildiği oranda açılabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik çift açılır tente sistemini son zamanlarda çok tercih edilen gölgelik sistemi haline getirmiştir. Ayaklı tente fiyatları yada çift açılır tente fiyatları konusunda sizelere en uygun koşullarda hizmet vermekteyiz

İki tip opsiyona sahiptir. Tekerli ayaklı ve yere sabit ayaklı opsiyonları mevcuttur.Çift açılıt tente sistemi daha çok kafe ve restoran gibi dış mekanlarda çok kullanılmaya başlayan iki yöne açılabilen tente sistemi, oldukça şık kumaş opsiyonlarıyla güzel bir görünüm ve hoş bir ortam yaratmaktadır .Sistemimizi bir yerden bir yer taşımak istediğinizde tekerli ayak seçeneğinde bulunan çapraz fren sistemi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.Yine istediğiniz bir yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir çift taraflı tente de kullandığımız kumaş ithaldir ve akrilik bir kumaştır.Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan bu tente sistemi dayanıklılığından dolayı uzun ömürlüdür.Bu gölgelendirme sistemi diğer sistemlerimiz içinde en çok tercih edilen ve en ekonomik çözümlerden biridir.

kendinden ayaklı tente

Çift Açılır Tente İzmir

Çift taraflı açılıp kapanabilen sistemler olup klasik tentelerde olduğu gibi kullanıldığı yerlerde duvara monte edilme şansı bulunmamaktadır.Bu özelliklerinden ötürü daha çok bahçelerde veya meydan gibi alanlarda kullanmakta olan T modül tenteler , kendinden ayaklı sistemi ile yapılardan bağımsız olarak geniş bir alanı güneşin yıpratıcı etkisinden yada yağmur gibi olumsuz koşullardan koruyabilir.

çift açılır tente fiyatları nı öğrenmek için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevredeki ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Yapılması arzu edilen yerin ebatlarına bağlı olarak oldukça geniş bir alanı çift taraflı tente sistemi olarak olumsuz mevsim koşullarından her mevsim korur. Mafsallı tente sistemi kolay açılıp kaptılmasını sağlamaktadır

Çift Taraflı Tente Nerelere Uygulanır?

Çift taraflı tente , ya da başka bir söyleyişle kendinden ayaklı  tente sisteminin en büyük avantajları yapıdan bağımsız olması ve hareket ettirilerek modüler olarak taşınabilmesidir.Mevsime şartlarına uygun olarak yeri değiştirilebilir, depoda saklanabilir ve hatta adresinizden taşındığınız durumlarda kolaylıkla yeni adresinize hiçbir nakliye yardımı almadan taşınabilir. Bu avantaj size hem ekonomik bakımdan hem de zaman kazandırma bakımından avantaj sağlar.

Çift taraflı tente kumaşları tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi ithal akrilik tipte kumaşlar olup , çok zengin desen ve renk sıkalasına sahiptir. Üzerine logo ve slogan basılabilir ve profilleri istenilen renkte olabilir.Çift taraflı tente fiyatları İzmir , konusunda bilgi almak için bizi arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çift Yöne Açılır Tente Özellikleri

Kendinden ayaklı tente T modül olarak dizayn edilmiş yapısından ötürü çift tarafa olmak üzere uzanabilen birbirinden bağımsız iki tente sistemini bünyesinde barındırır.İhtiyaca göre her ikisini ya da sadece bir tanesini farklı ebatlar halinde kullanabilirsiniz..

  • Opsiyonel olarak motorlu ve uzaktan kumanda açıp kapatabilme.
  • Tüm metal gövde konstrüksiyonlar elektrostatik fırın boyalıdır.
  • Tekerleklerde çapraz fren sistemi sabitleme özelliği.
  • İki yöne doğru 45 derecelik açı ile açılabilme özelliği
  • İsteğinize göre yere sabit ayaklı olarak yada tekerlekli olarak üretilebilir.
  • Çay bahçeleri , büfeler ve sahil işletmeleri gibi özellikle sezonluk olan işletmelerin kullanmasını tavsiye ederiz.

İki Yöne Açılabilen Tente Fiyatları

Montajı biten  iki yönlü ve çift tarafa açılabilen tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Ayaklı Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Ayaklı Tente Fiyatları İzmir

T Modül tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Ayaklı Tente

Otomatik ayaklı tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

İzmir Tente Kumaşları

Tenteniz için zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için kumaşlar sayfamıza tıklayınız

Tente Servisi

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm ayaklı tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Bahçe, yazlık , villa , açık alanlar, kafe , büfe duvarı olmayan yerler ve sahil kenarı işletmeleri için ideal ve ekonomik bir çözümdür

tente kumaşları