İzmir Tente Fiyatları

İzmir tente sistemleri olarak Klasik, mafsallı, kasetli , körüklü ve otomatik tentegibi her tip tentenin imalatını ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.  İzmir tente fiyatları bakımında oldukça rekabetçi bir ilimizdir. İzmir Tente fiyatları hakkında size en uygun koşulları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. .Tente ve gölgelik sistemlerimizin metal aksamları paslanmaz elektrostatik boyayla kaplıdır ve alüminyum aksamları vardır.

Sistemimiz tekli veya çoklu olma opsiyonelliğine sahip olup isteğe bağlı kontrolü uzaktan kumanda ile gerçekleştirilebilmektedir.Bu uzaktan kumandanın kumanda edebilme mesafesi ile 1-1.5 metre arasında değişim gösterir.Tentede kullanılan akrilik kumaşımız ithaldir.Bu kumaşın temizliğinin kolay yapılabilmesi ve dayanıklı olması tercih sebebidir.Uzun ömürlü olması ve ekonomik maliyeti bu gölgelendirme sistemimizi diğer tente sistemlerinden daha çok tercih edilen bir sistem haline getirmiştir.

Tente fiyatları İzmir için lütfen firmamızı telefon ile arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente firması olarak İzmirde ve çevre ilçeler her tip tente ve gölgelik sistemlerinin imalatını ve kurulumu yapmaktayız

klasik tente izmir

İzmir Tenteci

İzmir tente olarak yılların tecrübesiyle Branda ,Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan İZMİR TENTE farklı çizgisiyle üstün kalite anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.S

unduğu sınırsız sayıda farklı seçenekleri; mekanların büyüklüğüne ve şekline göre projelendirip, kendi bünyesi kapsamında imalatını yapabilmektedir. Balkon tentesi, teras tentesi, açılıp kanabilen tente sistemleri imalatlarını izmirde kendi atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Tente Fiyatları İzmir

İzmir tente olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ,talep ve ihtiyaçlarına uygun tente modeline karar vermenize yardımcı olmaktayız.

Bununla birlikte size sunacağımız en uygun fiyat teklifi için montaj sırasında çıkabilecek sorunları önceden saptamamızı sağlayan keşif hizmeti de vermekteyiz.

Tente metrekare fiyatları öğrenebilmek için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keşif hizmetimiz ücretsizdir.

İzmir Tente Sistemleri

 • Sattler Marka Yüksek Dayanımlı Kumaş Kullanmaktayız
 • SüpürgelikSistemi Tozları ve Pislikleri Engeller
 • Tenteyi dış etkilerden karşı koruyan kaset tipi sistem
 • Somfy Marka Avrupadan İthal Motor
 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • Her mekana uygun tente uygulamaları
 • Balkon , Teras ve İşyerleri için Uygun Tenteler
 • Kaliteli İşçilik
 • Kaliteli Malzeme
 • Kaliteli Boya
 • Hızlı Servis

İzmir Tente Uygulamaları ve Modelleri

Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir. Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Balkon tentesi , teras için tente ve mağaza tentesi için bizi aramaktan çekinmeyiniz

Otomatik Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile otomatik tente fiyat , projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Tente Fiyatları İzmir

Klasik tente yada mafsallı tente fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,İzmir tente olarak Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan sattler akrilik kumaşlar kullanmaktayız.

Servis ve Bakım

Üretimini ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Tente Uygulama Alanları

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları