Körüklü Tente Fiyatları İzmir

İzmir körüklü tente fiyatları ve montajında İzmir de lider konumda olan firmamız  körüklü tente fiyatları ve kolay ödeme koşulları ile sizde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Körüklü tente ; istenilen özelliklerde mekanların dış görünümlerine farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi 3 yönden kesebilen bir sistemdir.

Güzel manzaranızı kapatmadan ne kadar açılabileceğinize karar verebilmeniz için tasarladığımız bu sistemde kullanım kolaylığı sağlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Körüklü tenteler , yıl boyunca güneşin yıpratıcı ve yakıcı etkisinden sevdiklerinizi ve hatıralar ile dolu olan mobilyalarınızı korur ve binanıza estetik değer katar.Körüklü tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir körüklü tente

Körüklü Tentenin Yapısı

Körüklü tenteler genellikle evlerde balkon tentesi, mağaza önü , pastahane önü ve kafeteryanın kapı girişi gibi yerlerde veya vitrin camlarının üst kısmına monte edilir. Görünümü çok şıktır. Verdiği nostaljik hava mekana değer katar.

Bu estetik ve nostaljik havasıyla Fransız tentesi olarak da isimlendirilmiştir. İnsana verdiği nostaljik etkiyle bu sistemlerin bulunduğu mekanlara adeta akın edilir.İnsanlarda kendilerini bir filmde ya da bir kartpostalda gördüğü şirin bir mekana gitmiş hissi uyandırır.Güzel anıları canlandırdığı için tercih edilmektedir.Firmamız körüklü tentelerin üzerine baskı yöntemi ile dilediğiniz logo ve slogan basılabilir. Kafenizin ,restoranınızın ,dükkanınızın ya da balkonunuzun havası bir anda değişir.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente sistemi diğer gölgelendirme sistemlerinden ayıran farklardan biri de daha oval oluşudur. Bu özellik sistem için estetik görünüm kazandırır. Oldukça hesaplı olan Körüklü tente fiyatları uygulanacağı yerin boyutlarına ve tercih ettiğiniz kumaş ve renk seçeneklerine göre değişiklik gösterir.Zevkinize göre geniş bir renk yelpazesinde imal edilmektedir.

Bu sistemlerin kumaşları ithal akrilik tipte kumaşlardan imal edilmektedir. Oldukça zengin desen ve renk yelpazesine sahiptir. Güneş ışığında bulunan Ultraviyoleye karşı koruma sağlar , güneş ışığının yakıcı ve eskitici etkisini önlemeye yardımcı olur. Yağmur yağdığı zamanlarda ise çok şık bir korunak haline dönüşür…

Körüklü tente fiyatları hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi aramanız yeterlidir

Körüklü Tente Sistemlerimizin Özellikleri

İzmir Körüklü tente sistemleri genel olarak 20mm X 20mm ölçülerinde kutu profillerden imal edilir.Kolay kullanımı, şık görünümü ve sağlam olmasından dolayı bu harika görünümlü gölgelendirme sistemi uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Takıldığı yere ve kullanım sıklığına göre PVC profiller tercih edilmesi konusunda karar verildikten sonra imalatı kısa sürede bitirilir. Tentenin menteşeleri sayesinde katlanır olarak çalışır.Akordiyon kısmını kaplayan kumaş, Avrupadan ithal yüksek dayanımlı ve kolay temizlenen akrilik tip kumaştır

Sistemin profilleri istediğiniz renkte olabilir.Tentenizin profilleri ve tüm metal ek parçaları elektrostatik boya ile itina boyanır. Üzerine Logo , slogan vs basılabildiğinden dolayı aynı zamanda dikkat çekici bir tabela görevi de görmektedir.

Körüklü tente fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Körüklü Tente Uygulamaları

Montajı biten körüklü tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.

Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Körüklü Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için Tente kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm körüklü tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Mağaza tentesi, dükkan tentesi yada balkon tentesi olarak kullanılan katlanır fransız tente sistemleri aynı zamanda turistik butik iş yerlerinin gözdesidir.

tente kumaşları