Kış Bahçesi Fiyatları İzmir

Dikey olarak hareket eden bu sistem kışın tadına varabilmeniz için tasarladığımız bir sistemdir.İstendiği takdirde motor aksamları ile motorlu olarak da kullanılabilmektedir.Motorlu, motorsuz ya da fermuarlı opsiyonları vardır. Kış bahçesi fiyatları bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kış bahçesindek amaç rüzgarın olumsuz etkisini keserek korunmaktır.Ve böylece manzaranız tadını çıkarabilmeniz için tüm engeller ortadan kalkmış olur.

Dış mekanlarınız, bahçeleriniz, kafeniz veya restorantlarınız için özel tasarladığımız kış bahçemiz şeffaftır.Kış bahçemiz her tasarım için o tasarıma özel olarak üretilmiş profillerden oluşur.Bu nedenle yerinde tasarım yapılarak imalatı yapılmaktadır.Fermuarlı tentemiz ithal şeffaf mikadan imal edilmektedir. Açılır kapanır sisteme sahip olması özelliği ile her mevsim kullanabilebilmektedir.

Kış bahçesi sistemi ile mekanınızı rüzgardan koruduğunuz gibi aynı zamanda soğuktan ve tozlanmadan da korumuş olursunuz Kış bahçeleri korunaklı bir yapıya sahip olmanın en ucuz ve en pratik yoludur. İçerideki ısıyı tutma özelliği ile kışın ısıtma faturalarınız el yakmaz ve tasarruf etmiş olursunuz.

kış bahçesi izmir

Kış Bahçesi Nedir?

İthal pvc kumaştan imal edilmekte olan kış bahçesi sistemimizin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu sistem çok sık tercih edilen ekonomik bir seçenektir.Kış bahçesi için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizimle ilteişime geçip bilgi alabilirsiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelerdeki satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

KIş bahçesinin şeffaf branda ve şeffaf store dan farkı kış bahçesinin dört tarafı kapalı olarak dizayn edilip imalatı bu şekilde yapılmaktadır. Çardaklar , 4 tarafı açık mekanlar için kullanılan sistemlerdir.Kuracağımız iskelet yapısı ile binadan bağımsız olarak bahçe ve açık alanlarda kullanılabilmektedir.Kolayca sökülüp takılabilmesi açısından avantajlı bir sistemdir. İstendiği takdirde uzaktan kumanda vasıtası ile kumanda edilebilecek motorlu versiyon opsiyonu da imalathanemizde imal edilebilmektedir.

Kış Bahçesi Nerelere Uygulanır?

Şeffaf veya renkli pvc kumaşlar ile birlikte kullanılabilir.Dış mekanların kış aylarında da kullanılabilmesini sağlar üstelik ekonomik bir alternatiftir. Kafe gibi işletmeleri bu sistemi sıklıkla tercih etmektedirler.Bu sistem ayrıca hobi bahçesi sahipleri tarafındandan da çok tercih edilmektedir.Bu sayede teras sahipleri de teraslarının bir kısmını ekonomik bir yöntemle ve fazla bir emek harcamadan küçük bir seraya çevirebilmektedir.

Hafif ve sağlam bir yapısı olan bu sistemlerle rüzgar, soğuk ,yağmur ve güneşin zararlı ışınlarına karşı bir koruma sağlanarak engellemiş olursunuz.Bu doğru ve pratik seçimle tüm mevsimlerin tadınız daha çok çıkartabilirsiniz.Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan bu sistem dayanıklı pvc den imal edilmektedir.

Kış Bahçesi Sistemlerimizin Özellikleri

  • Isıya Dayanıklılık
  • Hafiflik
  • Geniş Renk Seçeneği
  • Rüzgara Ve Soğuğa Karşı Koruma
  • Yağmura Karşı Koruma
  • Kolay Kullanım
  • Kolay Silinme
  • Yüksek Dayanımlı PVC Branda

Şeffaf Branda Sistemleri

Montajı biten Şeffaf branda sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size ayrıntılı bilgi aktardıktan sonra size tentenizi büyük bir keyifle kullanmak kalır.Ev ,villa ,yazlık veya işyeri için kurulduğumuzdan bugüne kadar imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz bini aşkın projemiz içerisinde her yeni müşterimiz ilk müşterimizi gibi özel ve değerlidir.

Tentenizin montajını bitirdikten sonra size sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.Size de tentenizle tüm mevsimlerin keyfini çıkarmak kalıyor. Herhangi bir nedenle servis hizmeti almaya ihtiyacınız olursa tentenizin modeli ve tipi ne olursa olsun size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Kış Bahçesi

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik pergola sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Branda Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için pvc branda kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm şeffaf store modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Kafe , büfe, pastane , bar ve restoranlar gibi iş yerlerinin ve  terasını yada balkonu küçük bir seraya çevirmek isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır.

tente kumaşları